Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Konewka
    (97-215)

Praca na stanowisku Kierownik Produkcji

Kierownik Produkcji
Konewka

Opis stanowiska

- planowanie, zarządzanie oraz nadzór nad procesami produkcji;

- zarządzanie podległymi pracownikami;

- nadzór nad jakością i optymalizacją procesów;

- nadzór nad dokumentacją produkcyjną.

Wymagania

- wykształcenie wyższe bądź średnie (związane z obróbką drewna);

- min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją (mile widziane w branży drzewnej);

- umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem (ponad 100 pracowników);

- znajomość maszyn, urządzeń oraz procesów związanych z obróbką drewna;

- mile widziane znajomość procesu produkcji krzeseł.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- możliwość rozwoju umiejętności zarządzania zespołem oraz kierowania zakładem produkcyjnym.