Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Skórcz
    (83-220)

Praca na stanowisku Kierownik Zmiany

Skórcz

, Iglotex

Kierownik Zmiany
Skórcz

Opis stanowiska

Dołączając do nowego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za:

  •          Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
  •          Realizację planów produkcyjnych zgodnie z założeniami,
  •          Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie zadań produkcyjnych na podległej zmianie,
  •          Ewidencjonowanie czasu pracy podległych pracowników,
  •          Organizowanie pracy personelu na podległej zmianie,
  •          Rozliczanie powierzonych surowców i opakowań

Wymagania

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  •          Posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  •          Wykazuje się zdolnością komunikacji interpersonalnej,
  •          Posiada doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,
  •          Posiada wykształcenie wyższe (preferowane: Technologia Żywności)

Oferujemy

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  •          zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •          realną możliwość rozwoju zawodowego
  •          możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  •          możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  •          niezbędne narzędzia pracy
  •          stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie
  •          przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku (poprzez skopiowanie i wklejenie do przeglądarki):

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.