Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)
  • Poznań
    (60-942)
  • Gdańsk
    (80-001)
  • Toruń
    (22-171)
  • Bydgoszcz
    (85-001)
  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Wrocław i inne lokalizacje

, Specta Polska

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy:

  • Realizacja strategii firmy

  • Sprzedaż produktów w salonach optycznych na terenie 3 województw

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

  • Uczestniczenie w opracowywaniu i realizowaniu strategii sprzedaży firmy oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży

  • Dostarczanie informacji na temat sytuacji rynkowej oraz wyników sprzedaży

  • Codzienne wizyty i raportowanie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

  • Wykształcenia wyższego lub średniego technicznego lub handlowego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane lecz niekonieczne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, rzetelność

  • Samodzielność i determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Posiadanie własnej działalności lub gotowość do jej założenia

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Silna motywacja do intensywnej i samodzielnej pracy

Oferujemy

W zamian oferujemy :

  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do pracy na w/w stanowisku

  • możliwość szkoleń i poszerzania wiedzy

  • stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników sprzedaży