Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sękocin Nowy
    (05-090)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko

Sękocin Nowy

, Deko Meble

Praca na weekendy - Salon Meblowy Deko

Opis stanowiska

Salon meblowy Deko poszukuje pracownika obsługi Klienta!
Miejsce pracy: Al. Krakowska 110,55-090 Sękocin Stary
Praca na weekendy, w godzinach: sobota 10-18 i niedziela 10-18

Obowiązki:
- Obsługa Klienta na sklepie
- Dbanie o porządek i wygląd sklepu

Wymagania

-obsługa klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- związanie się z firmą na minimum pół roku (kary pieniężne za zerwanie umowy)
- uczciwość
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)

Oferujemy

- miłą atmosferę w zgranym zespole
- wynagrodzenie 12zł/h na rękę