Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca - sklep z elektroniką użytkową

Lublin

, KOM

Sprzedawca - sklep z elektroniką użytkową
Lublin

Opis stanowiska

Firma Tele Start KOM poszukuje sprzedawcy (nie kasjera) do naszego stoiska z telefonami komórkowymi i akcesoriami.

Poszukujemy osoby uczącej się do 25 roku życia.

Praca w pełnym wymiarze godzin lub na 2-3 dni w tygodniu.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
- aktywna sprzedaż produktów i usług,
- zamówienia towaru,
- przygotowywanie atrakcyjnej ekspozycji,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

Oczekujemy takich cech jak:
- komunikatywność (także w języku angielskim),
- odpowiedzialność,
- uczciwość,
- samodzielność.

Nie musisz mieć ukończonej żadnej szkoły, nie nie musisz mieć pięknego i długiego CV. Jedyne, czego wymagamy to kultury, prezencji i umiejętności zarabiania na siebie.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w prestiżowej galerii handlowej,
- dostęp do najnowszego i najlepszego sprzętu z branży telefonii komórkowej,
- nabycie umiejętności przedsiębiorczych,
- miłą, pełną wyzwań atmosferę w firmie,
- umowę zlecenie lub umowę firma-firma.