Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku kierownik zmiany

Zielona Góra

, Agencja Pracy Euro-Solutions

kierownik zmiany

Opis stanowiska

Lider produkcji tudzież kierownik zmiany, podlega pod kierownika produkcji. Głównym zadaniem osoby zajmującej to stanowisko jest motywowanie do pracy pracowników mu podległych.

• Realizacja zamówień
• Umożliwianie rozwoju pracowników, szkolenie
• Zarządzanie pracą zespołu produkcyjnego
• Dbanie o jakość produktów na każdym etapie produkcji
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, zgodność z zasadami i procedurami obowiązującymi w pracy
• Efektywne wprowadzanie planów produkcyjnych odnośnie jakości i ilości
• Ścisła współpraca z głównym kierownikiem działu produkcji

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, nie jest to jednak konieczne
• Dobre umiejętności organizacyjne
• Dobra znajomość tematyki produkcji/ nie jest to jednak konieczne, grunt żebyś umiał myśleć logicznie

• Duża motywacja odnośnie swojej pracy, jak również motywowanie zespołu
• Dobra komunikacja z pracownikami
• Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne
• Zdecydowanie, stanowczość
• Predyspozycje na lidera grupy (umiejętność dawania jasnych poleceń, ustanawiania standardów pracy, rozdzielania obowiązków pomiędzy pracowników)
• Umiejętność dostosowania się do wysokich standardów wyznaczanych przez firmę w zakresie produktywności, jakości i solidności
• Cechy osobowości: pełen zapału, solidny, profesjonalny, stanowczy, charyzmatyczny, mobilny, elastyczny
• Komunikatywna zdolność języka angielskiego

Oferujemy

3 000 – 3 500 PLN brutto na miesiąc + premie
możliwość rozwoju
praca w stabilnej firmie