Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Operator monitoringu

Poznań

, Polskie Agencje Ochrony

Operator monitoringu
Poznań

Opis stanowiska

Monitoring Centralny poszukuje pracownika na stanowisko operatora monitoringu - z doświadczeniem lub bez. Może również być to praca tylko na weekendy.

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- sporządzanie krótkiej dokumentacji służbowej,
- znajomość procedur zgodnych z wymaganiami pracodawcy,
- zdalna obserwacja i wychwytywanie podejrzanych zachowań klientów.
Nie jest to ochrona fizyczna - stanowimy centralę monitorującą obiekty handlowe z całej Polski.

Wymagania

- zaświadczenia o niekaralności,
- podstawowej obsługi komputera (pakiet Office),
- komunikatywności, spostrzegawczości i pozytywnego nastawienia,
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
- umiejętności współpracy w grupie.

Oferujemy

- umowę zlecenie na czas nieokreślony,
- stawkę 8zł/netto + atrakcyjny system premiowy,
- grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
- możliwość wypracowania ponadetatowych godzin (dla chętnych),
- młody, przyjazny zespół pracowników,
- szkolenie wprowadzające.