Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-568)

Praca na stanowisku Magazynier

Katowice

, DPM Sp. zo.o.

Magazynier
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy, lidera na rynku czujników i detektorów w branży automotive, w związku z budową nowego zakładu w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Nr ref.MG/11/DPM
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

• Kompletowanie zamówień magazynowych
• Pobieranie i odbieranie towarów
• Sortowanie towarów
• Cykliczne wewnętrzne inwentaryzacje towarowe
• Prace porządkowe związane z funkcjonowaniem magazynu
• Wsparcie w bieżących działaniach magazynowych

Wymagania

• Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej (ruchy systemowe, FIFO, Kanban itp.)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
• Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych (widłowych)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• Doświadczenie w pracy magazyniera w firmie produkcyjnej
• Dobra organizacja pracy oraz determinacja w działaniu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• Doskonałość i sumienność w wykonywaniu zleconych zadań
• Motywacja do podjęcia stałej pracy

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki finansowe
• Umowę o pracę na cały etat
• Możliwość rozwoju zawodowego