Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Warszawa

, AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży usług HR
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych,
- Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
- Analiza rynku polskiego oraz ocena możliwości biznesowych,
- Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe),
- Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

Wymagania

- Min. roczne doświadczenia w sprzedaży usług HR,
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie,
- Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych,
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
- Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".