Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi klienta zagranicznego

Warszawa

, Flexteam Poland Sp. zo.o.

Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi klienta zagranicznego
Warszawa

Opis stanowiska

Flexteam Poland Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego do swojego zespołu poszukuje:

Specjalisty do spraw pozyskiwania i obsługi klienta zagranicznego z komunikatywną znajomością języka francuskiego
Poszukujemy dynamicznej , kreatywnej i pełnej motywacji osoby, która będzie odpowiedzialna między innymi za:
- wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów zagranicznych (m.in. Francja, Belgia, Holandia)
- wzrost sprzedaży usług
- utrzymywanie relacji z nowymi jak i obecnymi klientami z rynków zagranicznych
- przygotowywanie ofert
- kompletowanie zamówień
- bieżący kontakt z klientami zagranicznymi w sprawie przebiegu pracy pracowników tymczasowych

Wymagania

- tłumaczenia maili oraz CV i przesyłanie ich do klienta
Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobrej organizacji pracy
- umiejętności nawiązywania kontaktów
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 5 lat
-komunikatywności, dyspozycyjności i kreatywności

Oferujemy

- pracę w miłym zespole
- pakiet medyczny
- umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy , po okresie próbnym nawiązanie współpracy na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".