Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku PYTHON DEVELOPER

Warszawa

, SUNSCRAPERS

PYTHON DEVELOPER
Warszawa

Opis stanowiska

Twórz z nami historię, bądź odpowiedzialny(a) za:

- Programowanie wymagających aplikacji webowych dla internetowych startupów z różnych zakątków świata,
- Tworzenie czystego i dobrze zorganizowanego kodu ku chwale ojczyzny,
- Rozwój kultury i dobrych praktyk programistycznych wewnątrz firmy,
- Aktywny udział w procesach Scrum i kontroli jakości, żeby klient był zadowolony.

Wymagania

Co jest dla nas ważne?

- Doskonała znajomość języków Python i JavaScript,
- Dobra znajomość PostgreSQL,
- Doświadczenie z frameworkiem Django,
- Doświadczenie z systemem kontroli wersji Git lub Mercurial,
- Środowisko pracy oparte o unix’owy system operacyjny,
- Świetny angielski (z lokalnym akcentem walczymy wszyscy).

Będzie super jeśli:

- Znasz Redis, Memcached, Elasticsearch,
- Znasz frameworki JavaScript, np. AngularJS,
- Masz doświadczenie w zwinnym prowadzeniu projektów,
- Uczestniczysz w projektach Open Source,
- Udzielasz się w community.

Oferujemy

Co w zamian?

- Praca ramię w ramię z utalentowanym zespołem zmieniającym wizerunek Polski za granicą,
- Kultura pracy zespołowej, wzajemnego rozwoju i dzielenia się wiedzą,
- Biuro przy Dworcu Gdańskim wyposażone w niezbędne narzędzia do podboju wszechświata,
- 20 dni płatnego urlopu,
- Przyrost wiedzy, satysfakcji i zawartości portfela.