Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku First Line Support

Bydgoszcz

, SDL Poland

First Line Support
Bydgoszcz

Opis stanowiska

- Pierwszy poziom wsparcia technicznego użytkowników korporacyjnych
- Obsługa i administracja systemów wspomagających tłumaczenie
- Tworzenie raportów z otwartych/zamkniętych zadań
- Kontrola jakości
- Elementy zarządzania projektami lokalizacyjnymi

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność
- umiejętności analitycznego myślenia
- umiejętność działania pod presją czasu
- dyspozycyjność

Mile widziane:

- znajomość dodatkowych języków programowania
- doświadczenie w pracy z Online systemami wsparcia

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się oddziale renomowanej, międzynarodowej firmy
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych członków zespołu
- Zdobywanie doświadczenia w dziale technicznych i współpracę z innymi działami (tłumaczeń i zarządzania projektami)
- Aktywny udział w projektach międzynarodowych
- Atmosferę współdziałania
- Transparentny system awansów poziomych i pionowych
- Jasną strukturę
- Możliwości menedżerskie
- Pakiet prywatnej opieki medycznej