Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bergen
    (Norwegia)

Praca na stanowisku Monter Wentylacji

Bergen

, Selecta HR

Opis działalności firmy

Rekrutacja międzynarodowa, headhunting, direct search

Monter Wentylacji
Bergen

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
Praca jako monter wentylacji  projektach budowlanych na terenie Norwegii

Wymagania

Wymagamy:

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako monter wentylacji
• Znajomość rysunku technicznego
• Język angielski na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w trakcie interview i z pracodawcą

Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Skandynawii
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Motywacja do pracy w Skandynawi

Oferujemy

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy - 185 NOK brutto za godzinę
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Zapewniamy zakwaterowanie
• W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.