Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Prezenter Oferty Turystycznej

Rzeszów

, Biuro Podróży ITAKA

Prezenter Oferty Turystycznej
Rzeszów

Opis stanowiska

Biuro Podróży ITAKA

Poszukuje osoby na stanowisko: PREZENTER OFERTY TURYSTYCZNEJ
Miejsce pracy: RZESZÓW
DS-RZESZÓW

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego

Wymagania

- znajomość branży turystycznej,
- doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- operatywność i zaangażowanie,
- odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,
- wykształcenie min. średnie,
- mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin oraz Victor,
- znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
- biegłe posługiwanie się językiem polskim.

Oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę
- możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjny system premiowania.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji w terminie do 30.04.2015.

UWAGA: po wcześniejszym otrzymaniu dostatecznej liczby zgłoszeń proces rekrutacyjny może zostać zamknięty przed terminem: 30.04.2015

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883".

Ogłoszenie pochodzi z serwisu tur-info.pl.