Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. turystyki

Warszawa

, Coffee Travel

Specjalista ds. turystyki
Warszawa

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

* Sprzedaż wycieczek różnych touroperatorów
* Działania zmierzające w kierunku realizacji celów sprzedażowych (działania marketingowe, promocyjne)
* Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
* Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie jak najlepszych relacji ze stałymi Klientami

Wymagania

* Doświadczenie w pracy w biurze agencyjnym
* Znajomość oferty różnych tour-operatorów
* Wysokie standardy obsługi Klienta
* Znajomość technik skutecznej sprzedaży
* Komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

* Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + prowizja od sprzedaży wygenerowanej ze sprzedaży wycieczek)
* Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu tur-info.pl.