Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Słubice
    (09-533)

Praca na stanowisku Koordynator ds. projektów i administracji

Słubice

, Canpol Sp. z o.o. SKA

Koordynator ds. projektów i administracji
Słubice

Opis stanowiska

Miejsce zatrudnienia: Słubica B, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy
Zakres obowiązków:

• marketing bezpośredni: koordynacja i udział w wybranych eventach dla rodziców
• bieżąca współpraca z działem księgowym
• bieżąca współpraca z działem prawnym
• bieżąca współpraca z działem zakupów, opakowań i projektowym
• koordynacja pracy zespołu terenowego
• nadzór nad pracą zespołu terenowego
• udział w wybranych eventach medycznych
• koordynacja programu samplingowo - edukacyjnego
• koordynacja zamówień towarów i dodruku materiałów
• bieżąca praca w programie magazynowo księgowym
• aktualizacja asortymentu na stronie www + wysyłka newsletterów
• przygotowywanie kart produktowych
• raportowanie do Specjalisty ds. komunikacji

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• wysoki poziom komunikatywności i łatwość nawiązywania relacji
• orientacja w specyfice środowiska medycznego
• wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie, ekonomia)
• zdolności analityczne
• doskonała znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• nastawienie na rozwiązywanie problemów i bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętności negocjacyjne
• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• znajomość branży produktów dla dzieci

Oferujemy

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie, w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i doświadczonym zespole. Gwarantujemy ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego.