Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Koordynator pilotów

Poznań

, Vogue Travel

Koordynator pilotów
Poznań

Opis stanowiska

Specjalista/ka do transportu - koordynacja pracy pilotów.

Główne zadania to:
- bieżąca obsługa przewoźników,
- tworzenie list autokarowych,
- koordynacja przejazdów,
- koordynacja i zarządzanie pilotami,
- nadzór wahadeł,
- organizacja transportu,

Wymagania

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- zdolności analityczne,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność działania pod wpływam stresu,
- samodzielność w działaniu,
- mile widziane doświadczenie z zakresu pilotażu,

Oferujemy

- Pracę na pół etatu w siedzibie organizatora w Poznaniu.
- Praca w okresie 1 czerwiec - 15 sierpnia.
- Elastyczne godziny pracy.
- Pewne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu tur-info.pl.