Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Kierowca kat.D

Szczecin

, Teamvikaren Polska

Kierowca kat.D
Szczecin

Opis stanowiska

Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680.), poszukuje obecnie dla swojego polsko - niemieckiego Klienta specjalizującego się w przewozie osobowym, kandydatów na stanowisko: Kierowca autobusu ( kat. D ).

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Polska, zagranica

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:

- prowadzenie pojazdu samochodowego przeznaczonego do przewozu osób,
- prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą,
- sprawdzanie stanu technicznego autobusu,
- przygotowanie pojazdu do jazdy,
- dbanie o bezpieczeństwo własne, pasażerów oraz innych użytkowników drogi,
- współpraca z przełożonymi i klientami w zakresie realizacji zadań przewozowych.

Wymagania

- aktualne prawo jazdy kat. D,
- uprawnienia do przewozu osób,
- karta kierowcy,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego / angielskiego
- mile widziane aktualne badania lekarskie.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz interesujące warunki pracy,
- przyjazną atmosferę w pracy.