Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bieruń
    (43-150)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny ze znajomością języka ukraińskiego

Bieruń

, OTTO Polska Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny ze znajomością języka ukraińskiego
Bieruń

Opis stanowiska

Chcesz pracować i zarabiać w Polsce? Szukasz lepiej płatnej pracy? Proponujemy legalne zatrudnienie na stanowisku Pracownik fizyczny ze znajomością języka ukraińskiego
Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo. Nie wymagamy znajomości języka polskiego, liczy się dla nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowanie mieszkania, pewne, stabilne zatrudnienie, pomoc ukraińskojęzycznego pracownika.
Nie masz wizy? Pomożemy Ci załatwić bezpłatnie wszelkie formalności. Jesteś zainteresowany/a? Wyślij do nas swoje CV.
• Region - woj. Śląskie
• Miejscowość – Bieruń
• Praca tymczasowa
• Nr ref PPF/Bieruń/2411/2015

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Prace fizyczne przy produkcji foteli do samochodów
• Inne prace pomocnicze
Oczekujemy od Ciebie:
• bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego
• sprawność fizyczna
• motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• bezpłatne zakwaterowanie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• oferta aktualna od 4.01.2016
Oferta pracy tymczasowej
OTTO Polska, nr agencji zatrudnienia 2590

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).