Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Ociąż
    (63-460)

Praca na stanowisku Referent ds. celnych

Ociąż

, Com.40 Limited sp. z o.o.

Referent ds. celnych
Ociąż

Opis stanowiska

Firma Com40 Limited sp. z o.o
poszukuje osoby na stanowisko:

Jesteśmy grupą spółek zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych
(Com.40 Limited Sp. z o.o.) oraz materaców (CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k.).
Z powodzeniem istniejemy na rynku od 2000 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz jeden z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w Polsce.
Wyróżniają nas dynamiczny rozwój oraz partnerska kultura organizacyjna.

Zadania:
• Przygotowywanie dokumentacji związanej z obrotem międzynarodowym.
• Reprezentowanie firmy przed organami celnymi i podatkowymi w zakresie prawa celnego i podatkowego.
• Uczestnictwo w postępowaniach prowadzonych przed organami celnymi.
• Sporządzanie deklaracji Intrastat.
• Sporządzanie świadectw przewozowych, preferencyjnych oraz dokumentów poświadczających wspólnotowy status towarów.
• Komunikacja elektroniczna oraz personalna z urzędami celnymi.

Wymagania

• Pełna zdolność do czynności prawnych.
• Informacja z Krajowego Rejestru Karnego o w zakresie braku skazania prawomocnym wyrokiem za przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, mieniu, obrotowi gospodarczemu, obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub przestępstwo skarbowe.
• Wyższe wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe (wiedza z zakresu prawa administracyjnego i finansowego) lub dokumentu poświadczającego co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprawach celnych.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu.
• Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie oraz umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.
Dział HR Correct.