Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bochnia
    (32-700)

Praca na stanowisku Specjalista ds obsługi klienta

Bochnia

, GÓR-STAL Sp. z o.o

Specjalista ds obsługi klienta
Bochnia

Opis stanowiska

GÓR-STAL Sp. z o.o.
GORLICE

Producent Płyt Warstwowych

Polska spółka GÓR-STAL z siedzibą w Gorlicach - Małopolska, producent płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym oraz materiałów termoizolacyjnych z pianki PIR, produkowanych obecnie na najnowocześniejszej linii technologicznej w Polsce i Europie, poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Specjalista d/s obsługi klienta

Miejsce pracy: BOCHNIA (województwo małopolskie)

Wymagania

- znajomość j. angielskiego
- wykształcenie średnie lub wyższe
- umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem
- samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole.
- wynagrodzenie (do uzgodnienia),
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę