Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Swadzim
    (62-080)

Praca na stanowisku Sprzedawca/kasjer - nie wymagamy doświadczenia

Swadzim

, Interkadra

Sprzedawca/kasjer - nie wymagamy doświadczenia
Swadzim

Opis stanowiska

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KASJER/KASJERKA w sklepie w SWADZIMIU

Szukasz pracy dorywczej ? Chcesz szybko i łatwo zarobić dodatkowe pieniądze ?
Ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie – aplikuj już dziś !

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – NIE STRAĆ SWOJEJ SZANSY

Nr ref: KS/0915/PO/SW

Miejsce pracy: SWADZIM

Opis stanowiska pracy:
Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania

aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia (wymóg konieczny),
spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
umiejętność szybkiego liczenia,
pozytywne nastawienie do klienta,
mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy

zatrudnienie w Agencji Pracy Tymczasowej Interkadra,
atrakcyjne i regularne wynagrodzenie,
elastyczny grafik,
pracę w oparciu o umowę zlecenie,
nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy na stanowisku kasjera handlowego,
dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy.