Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Webdesigner

Warszawa

, FFW Communicaton

Webdesigner
Warszawa

Opis stanowiska

Robimy Content. Robimy go dużo. Robimy go dla fajnych klientów.

Szukasz wyzwań w digitalu. Przyjdź do nas.

Szukamy Webdesignera.

Wymagania

Żeby nie było, trochę wymagamy:

- sprawnej obsługi Photoshopa, Illustratora, InDesigna i Dreamweavera

- pradawnej umiejętności szkicowania ołówkiem

- dyspozycyjności i regularności (bo to stała posada)

- doświadczenia w pracy z ludźmi z korpo (asapy, quidelines, etc)
- podstaw UX

- umiejętności dogadania sie z programistami

- otwartej głowy i woli podążania pod prąd

Zainteresowany? Pisz śmiało!

Oferujemy

Możemy zaoferować

- przyzwoity HAJS OD PREZESA

- najszybszy sprzęt w galaktyce

- ekipę zgraną jak kasety do Atari

- klientów z górnej półki (Lenovo, Hewlett Packard Enterprise, KFC, Motorola, ING, mBank, …)

- indoktrynację filozofią #playhard