Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Konsultant ds. prezentacji Kredytów

Bielsko-Biała

, 4 CALL sp. z o.o.

Konsultant ds. prezentacji Kredytów

Opis stanowiska

Bank koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze. Umożliwia korzystanie ze swoich produktów i usług poprzez wszystkie kanały dostępu: bankowość elektroniczną, telefon oraz sieć placówek bankowych. Poszukuje osób do powstającego zespołu na stanowisko:

konsultant ds. prezentacji kredytów gotówkowych

Zakres odpowiedzialności:

- telefoniczna sprzedaż produktów finansowych Klientom Banku
- budowanie pozytywnego wizerunku organizacji poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Wymagania

Jeśli:

- jesteś dobrze zorganizowany i zorientowany na wynik
- chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- masz minimum średnie wykształcenie
- posiadasz umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

Chcemy Ci zaoferować:

- umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- profesjonalny system szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
- motywujący model wynagrodzenia (podstawa premia)

praca stacjonarna w Bielsku - Białej Wapienicy

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”