Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Spółka zatrudni sekretarkę/ asystentkę Zarządu

Bielany Wrocławskie

, spółka z o o

Spółka zatrudni sekretarkę/ asystentkę Zarządu

Opis stanowiska

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się usługami w branży energetycznej zatrudni do swojego biura na Bielanach Wrocławskich pracownika na stanowisko SEKRETARKA/ ASYSTENTKA ZARZĄDU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Do zadań na stanowisku należą:
obsługa sekretariatu (łączenie rozmów telefonicznych, korespondencja z klientami, organizacja spotkań, wyjazdów),
całokształt prac związanych z korespondencją firmy,
obsługa interesantów i gości zgłaszających się do Dyrekcji zakładu,
prowadzenie terminarza spotkań/ wyjazdów członków Zarządu,
prowadzenie spraw związanych z zagranicznymi podróżami służbowymi pracowników firmy,
dokonywanie rezerwacji hotelowych dla pracowników firmy, w przypadku wyjazdów służbowych,
prowadzenie innych spraw związanych z ogólną obsługą administracyjną firmy.

Wymagania

wykształcenie wyższe (min. licencjat),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dobra znajomość j. niemieckiego,
podstawowa znajomość języka angielskiego (umożliwiająca bardzo prostą komunikację),
umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
zaangażowanie w wykonywaną pracę,
bardzo dobra organizacja pracy,
wysoka kultura osobista,
dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
samodzielność,
dyspozycyjność,
obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

pracę w dynamicznej firmie,
umowę o prace,
stabilne warunki zatrudnienia,
przyjazną atmosferę.
W treści maila proszę o podanie satysfakcjonującego miesięcznego wynagrodzenia przy założeniu umowy o pracę. Aplikacje, w którym informacja o preferowanym wynagrodzeniu nie będzie podana, nie będą rozpatrywane.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".