Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Ostrów Wielkopolski
    (63-400)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy: Konsultant ds Obsługi Klienta

Ostrów Wielkopolski

, Melle sp. z o.o.

Pracownik biurowy: Konsultant ds Obsługi Klienta

Opis stanowiska

JEŚLI LUBISZ ROZMAWIAĆ PRZEZ TELEFON ORAZ PRACĘ Z KLIENTEM – TO OGŁOSZENIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Melle Sp. z o.o.

wiodący producent chemii motoryzacyjnej, którego misją jest dostarczenie świetnych produktów i najlepszej obsługi - poszukuje osób nie bojących się wyzwań i ukierunkowanych na sukces.

Jeśli jesteś taką osobą, mamy dla Ciebie stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY: KONSULTANT DS OBSŁUGI KLIENTA

Poszukujemy do naszego zespołu kandydatek i kandydatów z Ostrowa i okolic

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
- prowadzenie kampanii biznesowych
- realizacja celów sprzedażowych
- dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- profesjonalna obsługa klienta

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta
- umiejętność prowadzenia rozmów: łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
komunikatywność, miły głos, poprawna dykcja
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- znajomość obsługi komputera

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
- stałe wynagrodzenie + premia
- niezbędne narzędzia do pracy
- możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.
926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w
celu przeprowadzenia rekrutacji jest Melle Sp. z o. o., z siedzibą w w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski .
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą
być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.”