Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Operator maszyn CNC

Gdańsk

, ACTIO HR

Operator maszyn CNC
Gdańsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o. o. - Obecnie dla naszego Klienta Międzynarodowej firmy produkcyjnej ze Słupska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia lub Gdańsk

Obowiązki:
Samodzielna obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki),
Kontrola jakości wykonywanych elementów,
Dbanie o terminowość wykonywanych zadań produkcyjnych oraz stan techniczny maszyn

Wymagania

Wiedza w zakresie obsługi i programowania maszyn CNC,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność obsługi frezarek lub tokarek,
Samodzielne ustawianie maszyny i dobór narzędzi,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)