Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds Wsparcia

Katowice

, Sanpro Job Service

Specjalista ds Wsparcia
Katowice

Opis stanowiska

Sanpro Job Service jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2360.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. WSPARCIA nr ref. SW/K-W/16
Miejsce zatrudnienia: KATOWICE, WROCŁAW

Wymagania

Pracownik, którego szukamy powinien przede wszystkim:

- posiadać doświadczenie w pracy w firmie o rozbudowanej strukturze administracyjnej;
- posiadać zdolności analityczne;
- obsługiwać MS Office szczególnie Excel w stopniu dobrym;
- posiadać doświadczenie w koordynowaniu przepływu informacji;
- posiadać umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie;
- być systematyczny i dokładny;
- umieć pracować pod presja czasu;
- posiadać prawdo jazdy kat B;
- znać j.angielski w stopniu dobrym;

… poza tym szukamy osób
Potrafiących skupić się na zadaniach w określonym czasie, potrafiących działać samodzielnie i szybko odnajdować się w nowych zadaniach, łatwo nawiązujących relacje z zespołem

Oferujemy

Szukamy osób, które chętnie podejmą się zadań związanych m.in. z bezpośrednim wsparciem pracy dyrektora operacyjnego, wdrażaniem nowych pracowników, sprawdzeniem poprawności dokumentów kadrowo-płacowych, przygotowywaniem raportów, zbieraniem informacji oraz przygotowywaniem zbiorczych analiz, koordynacją przepływu informacji.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".