Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Lider zespołu księgowego

Szczecin

, LSJ HR Group

Lider zespołu księgowego
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim działającej w branży medycznej, prężniej rozwijającej się na świecie i rozwijającej oddział szczeciński poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Lider Zespołu Księgowego
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem świadczącym usługi księgowości,
- monitorowanie, kontrola oraz raportowanie wskaźników KPI oraz SLA,
- odpowiedzialność za przestrzeganie regulaminu pracy,
- ułatwianie przepływu informacji pomiędzy zespołami/działami,
- odpowiedzialność za obsługę klienta oraz zapytań ofertowych,
- wspomaganie procesu rekrutacji członków zespołu, szkolenie nowych pracowników oraz pomoc w aklimatyzacji,
- dostosowanie obowiązków osób pojedynczych oraz całego zespołu w celu realizacji założeń firmy.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w różnych instytucjach finansowych/ księgowych- najlepiej międzynarodowych,
- doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
- biegłe zrozumienie jednego z procesów: rachunkowość, rachunki zobowiązań, księgi rachunkowe,
- mile widziana znajomość programu SAP,
- dobra znajomość MS Word i MS Outlook,
- bardzo dobra znajomość MS Excell
- dobra znajomość języka angielskiego,
- wykształcenie z zakresu Finansów i Księgowości.

Oferujemy

- międzynarodowe szkolenia podnoszące kwalifikacje w tym szkolenia językowe,
- interesującą, pełną wyzwań pracę,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą stabilne zatrudnienie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”