Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Stargard Szczeciński
    (73-100)

Praca na stanowisku Logistyk

Stargard Szczeciński

, LSJ HR Group

Logistyk

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży stalowej, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Logistyk
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
- Negocjowanie i porównywanie cen transportu drogowego
- Zlecanie transportu do krajów europejskich
- Nadzór dokumentacji przewozowej: tworzenie instrukcji przewozowych, przetwarzanie dokumentów CMR, sprawdzanie wagi ładunków i samochodów ciężarowych
- Monitorowanie harmonogramu dostaw

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w obszarze logistyki
- dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- znajomość sytemu ERP (SAP)
- dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość codziennego posługiwania się językiem angielskim
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku