Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Maintec

Kielce

, Monter opon (Belgia)

Maintec
Kielce

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Monter opon (Belgia)

Obowiązki:

-montaż i demontaż opon w magazynie
-pomoc drogowa – wymiana opon w miejscu awarii
-określanie sposobu interwencji na podstawie informacji technicznych oraz wskazówek specjalisty i klienta
-przeprowadzenie testów i regulacja samochodu
-rejestracja danych na temat interwencji i przekazywanie ich odpowiednim działom
-utrzymanie czystości w miejscu pracy
-praca z samochodami osobowymi, przyczepami kempingowymi, oldtimerami, 4x4

Wymagania

-co najmniej podstawowa znajomość j. holenderskiego, dobra angielskiego
-chęć dalszej nauki j. holenderskiego
-zainteresowanie samochodami
-doświadczenie w sektorze jest zaletą, ale nie koniecznością
-wydolność fizycznie - noszenia ciężarów
-zdobycie prawa jazdy BE poprzez firmę
-umiejętność pracy samodzielnej
-poczucie odpowiedzialności
-chęć pracy w elastycznych godzinach (również w sobotę przed południem)

Oferujemy

- legalną pracę na belgijskich warunkach
- pracę na dłuższy okres czasu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zwrot kosztów dojazdu do Belgii do kwoty 125 euro
- zakwaterowanie (płatne 65 euro tygodniowo)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania).

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (tj. Dz.U.Nr. 101, poz.926 z późn. zm.)

Oferta pochodzi z serwisu lento.pl