Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Specjalistę ds.sprzedaży prod.finansowych i ubezpieczeń

Toruń

, Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Majątkowych

Specjalistę ds.sprzedaży prod.finansowych i ubezpieczeń
Toruń

Opis stanowiska

AEGON jest międzynarodową grupą finansową dbającą o zabezpieczenie przyszłości 40 milionów Klientów w Europie, Ameryce (jako Transamerica) i Azji. Nasz sukces w biznesie opiera się na wewnętrznej sukcesji przywództwa i rozwijaniu talentów naszych pracowników.
W związku z ogromnym potencjałem Oddziału w Toruniu, poszukujemy ludzi doświadczonych w branży finansowej/ubezpieczeniowej na stanowisko Specjalisty ds.Planowania finansów osobistych.

Do obowiązków Specjalisty należeć będzie;
- prospecting,
- umawianie spotkań biznesowych,
- realizacja planów sprzedaży,
- uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

Wymagania

- wykształcenie min.średnie,
- doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią,
- min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów i/lub usług,
- ogólna znajomość dostępnych na rynku produktów bankowości detalicznej, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i majątkowych,
- umiejętności samodyscyplinujące,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w branży finansowej lub ubezpieczeniowej,

Oferujemy

-atrakcyjne warunki finansowe – w tym wysokie prowizje (najwyższe w branży),
- szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń sprzedażowych ,
- cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
- otwartą ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
- wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
- udział w konferencjach, sympozjach finansowych.

Proszę o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”