Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • brema
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekun Środowiskowy, Brema

Opis działalności firmy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej www.gdprofesja.pl/oferty

Opiekun Środowiskowy, Brema
Cała Polska

Opis stanowiska

  • kompleksowa opieka i wsparcie ludzi starszych, niepełnosprawnych i chorych (również z problemami psychicznymi) w ich rodzinnych domach

Wymagania

  • chęć pracy w opiece nad osobami starszymi lub chorymi,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub pielęgniarza,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny),
  • otwartość, komunikatywność,
  • umiejętność organizacji i planowania wizyt,
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy,

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
  • wynagrodzenie podstawowe + 150% za pracę w niedzielę i święta,
  • samochód służbowy,
  • wsparcie w załatwieniu formalności,
  • pomoc w znalezieniu mieszkania,