Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Operacyjny Kierownik Regionalny

Kielce

, Biuro Rekrutacyjne

Operacyjny Kierownik Regionalny
Kielce

Opis stanowiska

Nasz rozwój oparty jest przede wszystkim na zaangażowaniu, pasji i zamiłowaniach kulinarnych naszych pracowników. Klient jest dla nas najważniejszy i w trosce o Niego codziennie oferujemy w naszych restauracjach najwyższej jakości potrawy.

Sieć ogólnopolskich Restauracji zlokalizowanych w Największych Galeriach Handlowych w całej Polsce w związku z dynamicznym rozwojem i planami rozwojowymi poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK OPERACYJNY
Miejsce pracy: Tarnów, Rzeszów. Lublin
Numer ref.: RKO/TRL/03

Główne zadania:
• Koordynacja, kontrola i ocena funkcjonowania Sieci Restauracji na podległym terenie
• Realizację strategii firmy po przez komunikowanie, nadzór i egzekwowanie realizacji wyznaczonych i wyników sprzedaży
• Organizacja i nadzór nad nowo otwieranymi placówkami
• Zarządzanie zespołem
• Aktywny udział w budowie pozycji firmy na rynku
• Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu siecią restauracji, sklepów lub min. 2-letnie doświadczenie pracy w terenie
• Wykształcenie wyższe, min. licencjat
• Umiejętność kierowania zespołem
• Orientacja na wynik
• Inicjatywa, odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego
• Samodzielność w realizacji zadań
• Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Oferta pochodzi z serwisu lento.pl