Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Głogówek
    (48-250)

Praca na stanowisku Szwaczka

Głogówek

, P.P.H.U. "Matex" Monika Kunert

Szwaczka
Głogówek

Opis stanowiska

• wskazane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w obsłudze szwalniczych maszyn przemysłowych typu overlok, stebnówka,
• ważny paszport,
• mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego,
• mile widziane doświadczenie w szyciu artykułów pościelowych lub odzieżowych z dzianin i tkanin.

Wymagania

Oferujemy

• pełne wsparcie w załatwianiu dokumentów potrzebnych do pracy w Polsce,
• legalne zatrudnienie z pełnym pakietem ubezpieczeń w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zapewniającej perspektywę pracy na długi okres,
• zatrudnienie w ramach umowy na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• wynagrodzenie według stawki godzinowej w przedziale od 9,00 do 12 złotych netto płatne w cyklach miesięcznych,
• możliwość osiągnięcia wyższej stawki godzinowej,
• czas pracy w ilości 10 do 12 godzin dziennie, możliwa praca w soboty,
• zakwaterowanie komfortowych warunkach, bardzo blisko zakładu pracy, pokoje 2-3 osobowe (wyżywienie oraz przyjazd we własnym zakresie),
• firma załatwia formalności związane z założeniem rachunku bankowego oraz z zapewnieniem podstawowej opieki medycznej.