Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy

Katowice

, Elamed Media Group

Pracownik administracyjno-biurowy
Katowice

Opis stanowiska

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Wymagania

-Bieżąca obsługa sekretariatu,

-Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących,

-Przygotowanie korespondencji i innych dokumentów firmowych,

-Organizacyjne wsparcie pracy Zarządu,

-Prowadzenie terminarza spotkań Zarządu,

-Zapewnienie prawidłowego obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy,

-Inne zadania zlecone przez przełożonego,

-Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych),

-Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Sekretarki/Sekretarza,

-Umiejętność obsługi programów Word, Excel, CRM,

-Bardzo dobra organizacja pracy,

-Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

Oferujemy

-Umowę o pracę na ½ etatu w siedzibie Wydawnictwa (z możliwością przejścia na pełny etat),

-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń zawodowych w firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku

-przyjazną atmosferę pracy