Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds Sprzedaży - Philip Morris - Słupsk, Ustka i Trójmiasto

Gdynia

, LKK

Specjalista ds Sprzedaży - Philip Morris - Słupsk, Ustka i Trójmiasto
Gdynia

Opis stanowiska

Osiąganie wyników sprzedażowych na przydzielonym terenie
 Odpowiedzialność za dostępność i widoczność produktów oraz za informację handlową w punktach detalicznych
 Budowanie relacji z klientami i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania

Preferowane wyższe wykształcenie (lub w trakcie studiów)
Duża motywacja i zorientowanie na działanie
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta w branży FMCG
Pełna dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku)
Znajomość obsługi komputera (MS Office)
Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Oferujemy

Pracę dla światowego lidera z branży FMCG
 Szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego
 Perspektywy rozwoju w różnych działach firmy
 Szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży
 Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
 Umowę o pracę na pełny etat oraz stałe, konkurencyjne wynagrodzenie
 Atrakcyjne benefity pracownicze
 Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad