Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Płatny Staż w Dziale Zakupu

Łódź

, Redan SA

Płatny Staż w Dziale Zakupu
Łódź

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej, do naszej centrali w Łodzi, poszukujemy:

Stażystów w Dziale Zakupu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref: STAŻ/ZAKUP/09/15

Zadania:

• Tworzenie zamówień i awiz w informatycznym systemie firmowym
• Dokonywanie tłumaczeń dokumentacji projektowej na język angielski
• Udział w spotkaniach z polskimi i zagranicznymi dostawcami
• Przygotowywanie wysyłek dokumentacji jakościowej do dostawców
• Kontrola obiegu próbek wzorów
• Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Obsługa pakietu MS. Office (szczególnie programu Excel)
• Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• Sumienność oraz odpowiedzialność
• Mile widziane zainteresowanie modą
• Dyspozycyjność na poziomie min. 25 godzin tygodniowo

Oferujemy

• Możliwość odbycia płatnego stażu w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Realną szansę rozwoju zawodowego
• Zdobycie interesujących doświadczeń
• Poznanie specyfiki pracy w branży Fashion oraz kontakt z najnowszymi trendami mody
• Dobrą atmosferę, niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość uczestnictwa w programie benefitowym przysługującym pracownikom firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).