Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Wrocław

, Planta Sp. z o.o

Przedstawiciel Handlowy
Wrocław

Opis stanowiska

Planta Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i dystrybucją artykułów rolno-ogrodniczych zatrudni
Przedstawicieli Handlowych
rejon Wrocławia i Opola, rejon działania w promieniu ok. 200 km
Zakres obowiązków:
Poszerzanie sieci dystrybucji
Reprezentowanie firmy w podległym terenie
Prowadzenie negocjacji handlowych
Pozyskiwanie zamówień

Wymagania

Komunikatywność,
Dyspozycyjność,
Znajomość obsługi komputera,
Motywacja do pracy,
Prawo jazdy kategorii B,
Dobrze widziana znajomość rynku ogrodniczego oraz doświadczenie w handlu.

Oferujemy

Stabilną pracę i wynagrodzenie,
Samochód służbowy,
Pracę w młodym i zgranym zespole.

Ogłoszenie pobrane z serwisu wroclawiak.pl