Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Kosmetolog

Gdynia

, HOTEL NADMORSKI****

Kosmetolog
Gdynia

Opis stanowiska

Instytutu Genesis, należący do Hotelu Nadmorski**** w Gdyni, oferuje kompleksową usługę z dziedziny fizjoterapii funkcjonalnej, treningów personalnych oraz autorskich zabiegów z dziedziny biokosmetologii. Do naszego zespołu poszukujemy osoby o silnych predyspozycjach i motywacji do pracy na stanowisko:
KOSMETOLOG

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 27115/IG

Osoba pracująca na tym stanowisku, reprezentuje Instytut Genesis wobec gości i klientów. Kieruje się zasadami profesjonalnej obsługi oraz empatycznie reaguje na oczekiwania i potrzeby klientów.
Do podstawowych zadań należą:
czynności związane z przyjęciem i obsługą klientów korzystających z usług Instytutu Genesis, w tym m.in.: prowadzenie wywiadu wstępnego, zapewnienie odpowiedniego standardu oraz komfortu świadczonych usług z dziedziny kosmetologii
kształtowanie bardzo dobrych relacji z klientami korzystającymi z usług Instytutu Genesis
wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
wykonywanie masaży klasycznych i relaksacyjnych
dbałość o prawidłowy i terminowy przebieg informacji
aktywna promocja usług i produktów Instytutu Genesis
nadzór nad powierzonym sprzętem oraz kosmetykami

Wymagania

Osoba zainteresowana powinna posiadać:
wykształcenie kierunkowe z kosmetologii
umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało oraz masaży poparta doświadczeniem zawodowym
wysoką kulturę osobistą
umiejętność budowania relacji z klientem
znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
zorientowanie na wysokie standardy obsługi

Oferujemy

zatrudnienie w profesjonalnym zespole zaangażowanym w osiąganie celów
pracę w standardach hotelu czterogwiazdkowego
atmosferę pracy skoncentrowaną na bieżącej realizacji wyznaczonych zadań
stabilne zatrudnienie w Hotelu o dużym doświadczeniu w branży
możliwość rozwoju personalnego
szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe
możliwość korzystania z udogodnień i benefitów oferowanych przez Hotel Nadmorski****