Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku Statystyk

Słupsk

, ACTIO HR

Statystyk
Słupsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta firmy firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Statystyk
Miejsce pracy: Słupsk
Nr. Ref: STA/12/15

Obowiązki:
- Wspieranie pracy Planisty Produkcji,
- Tworzenie tabeli i zestawień w programie Excel.

Wymagania

Średnie, mile widziane techniczne,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra obsługa programu Excel,
Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Umowa o pracę,
- Atrakcyjne warunki socjalne.

w tytule e-mail podaj nr ref.STA/12/15
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554