Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży

Toruń

, RECTICEL SP. Z O.O.

Inżynier sprzedaży
Toruń

Opis stanowiska

Biuro handlowe w Poznaniu
(www.recticelizolacje.pl)
Wiodący producent termoizolacyjnych płyt z pianki PIR i PUR stosowanych w budownictwie poszukuje kandydata na stanowisko:
INŻYNIER SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: CENTRALNA POLSKA

Zadania:
odpowiedzialność za samodzielne utrzymywanie kontaktów handlowych i rozwój sprzedaży produktów Recticel Insulation Belgia.

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej,
znajomość rynku dystrybucji materiałów budowlanych,
wykształcenie techniczne, preferowane: budownictwo lub wiedza poparta doświadczeniem,
samodzielność, rzetelność, pracowitość i uczciwość,
wysokie umiejętności interpersonalne,
gotowość do regularnej pracy w terenie,
silna motywacja, nastawienie na osiąganie celu,
atutem będzie doświadczenie w obsłudze inwestycji

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
niezbędne narzędzia do pracy,
możliwość rozwoju.

Aplikacje zawierające CV (preferowane ze zdjęciem) i list motywacyjny prosimy przesyłać.

Ogłoszenie pobrane z serwisu toruniak.pl