Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel - produkty dla firm, strony www, usługi IT

Warszawa

, mundumo.com

Przedstawiciel - produkty dla firm, strony www, usługi IT
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy przedstawicieli handlowych których zadaniem będzie oferowanie produktów IT dla firm. A w szczególności stron internetowych i usług dodanych. Przedstawiciel będzie prowadził klienta od rozpoczęcia projektu aż po jego zakończenie.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu openoffice
- znajomość środowiska windows
- zmysł estetyczny, umiejętność doradzania klientowi
- znajomość rynku web design
- wysoka kultura osobista
- bardzo rozwinięta komunikatywność
- nienaganny wygląd osobisty
- samokontrola czasu pracy i harmonogramu
- sumienność

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- firmowy komputer
- firmowy telefon i mobilny internet
- wszelkie niezbędne materiały i szkolenia
- wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- bazę klientów