Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Gdańsk

, Transcom Worldwide Poland

Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Gdańsk

Opis stanowiska

Transcom Worldwide Poland, laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki, należy do firmy Transcom Worldwide - globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 54 oddziały w 23 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600 000 Klientów w 33 językach.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Transcom poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Miejsce pracy: Niemcy/Bad Homburg
Do zdań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie obsługa klienta oraz rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon , e-mail bądź live chat.

Wymagania

Biegłej znajomości języka niemieckiego,
Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Doświadczenia w pracy w contact center
Wysoko rozwiniętych kompetencji społecznych i nienagannej kultury osobistej,
Wysokiego entuzjazmu, komunikatywności i zaangażowania w pełnione obowiązki
Szybkiego i efektywnego przyswajania wiedzy,
Doświadczenie w branży AGD będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
Profesjonalne szkolenie wdrażające,
Możliwość posługiwania się językami obcymi w międzynarodowym zespole,
Benefity pozapłacowe (m.in. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna),
Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
Pracę w zgranym zespole dbającym o pozytywną atmosferę,
Pracę w klimatyzowanym biurze w bogato wyposażonych pomieszczeniach socjalnych.

Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV .
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą
z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Znajdź nas na Facebooku: fb.com/TranscomPoland