Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Gdańsk

, Eniro Polska

Przedstawiciel Handlowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:

• Umawianie spotkań sprzedażowych
• Podpisywanie umów z klientami – kontakt bezpośredni z klientem i sprzedaż stron www, filmów video oraz prezentacji firm w produktach Panorama Firm - aplikacja mobilna, wyszukiwarka lokalna
• Obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania

Oczekujemy doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży – mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży B2B.

Oferujemy

Przejrzystą formę rozliczeń (gwarantowana pensja stała, system premiowy)
• Umowę o pracę
• Szkolenie wprowadzające – zaopatrzymy Cię w materiały reklamowe
• Niezbędne narzędzia pracy: bazę firm, samochód służbowy, smartfon, laptop
• Bazę potencjalnych klientów