Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Inżynier Testów

Gdańsk

, Lufthansa Systems Poland

Inżynier Testów
Gdańsk

Opis stanowiska

Dołączając do nas:

weźmiesz udział w dużych, międzynarodowych projektach,
będziesz testował oprogramowanie na potrzeby rynku lotniczego,
zdobędziesz doświadczenie z szerokiego zakresu nowoczesnych technologii,
będziesz się rozwijał zgodnie z aktualnymi trendami w branży IT.

Wymagania

praktycznego doświadczenia w testowaniu systemów informatycznych,
wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
dobrej znajomości SQL oraz systemów Linux/Unix,
znajomości narzędzi wspomagających testowanie (Jira, HP ALM, QA Complete, lub podobne),
podstawowej znajomości języków skryptowych (Python, Perl, Bash),
gotowości do wyjazdów służbowych,
zdolności analitycznego myślenia,
chęci do rozwoju zawodowego w obszarze testowania oprogramowania.

Mile widziane:

posiadanie certyfikatu ISTQB.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
program zaawansowanych szkoleń,
atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. finansowanie nauki języków obcych, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kart Multisport, szereg korzyści i ułatwień wynikających z przynależności do grupy Lufthansa,
dopasowanie ścieżki rozwoju do indywidualnych predyspozycji pracownika,
wsparcie w rozwoju indywidualnych zainteresowań pracownika.