Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Specjalista pielęgnacji zieleni / Pilarz z uprawnieniami na operatora pilarki spalinowej

Poznań

, SILVERHAND

Specjalista pielęgnacji zieleni / Pilarz z uprawnieniami na operatora pilarki spalinowej
Poznań

Opis stanowiska

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Pracownicy otrzymują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę.

Obowiązki
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

- dbanie o tereny zielone, między innymi skwery, parki, ogrody
- podcinanie drzew i krzewów
- obsługa piły spalinowej
- bez pracy na wysokości

Wymagania

- uprawnienia na operatora pilarki spalinowej / kurs pilarza
- mile widziane doświadczenie w obsłudze pilarki spalinowej, ale nie jest to warunek konieczny
- siła i sprawność fizyczna
- gotowość do pracy na świeżym powietrzu

Oferujemy

- umowę o pracę
- długofalową współpracę
- przyuczenie do obsługi piły