Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Analityk finansowy

Szczecin

, Human Device

Opis działalności firmy

 Human Device Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi wytwarzania i testowania oprogramowania.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania. Nasz personel posiada rozległe doświadczenie w zakresie analizy wymagań, prototypowania, programowania oraz walidacji oprogramowania szczególnie dla branży bankowej i finansowej. Usługi wykonujemy z pomocą własnego personelu – nie wspieramy się outsourcingiem. Wyznajemy zasadę, iż bazowanie na własnych zasobach ludzkich pozwala nam utrzymać wysoki poziom umiejętności i wiedzy personelu jak również upraszcza procedury zachowania bezpieczeństwa informacji.

Analityk finansowy
Szczecin

Opis stanowiska

Poszukiwany analityk finansowy do firmy Human Device.

Analityk ma za zadanie uczestniczć w przygotowaniu budżetu, kontrolować zarówno jego realizację jak i inne koszta oraz sporządzać raporty i analizy finansowe.

Wymagania

- sporym atutem będzie wykształcenie wyższe, szczególnie ekonomiczne

- znajomość rachunkowości zarządczej

- umiejętność myślenia analitycznego

Oferujemy

- wysokie zarobki

- atrakcyjną, ciekawą pracę

- pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

- możliwość rozwoju zawodowego