Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Frankfurt nad Menem
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Magazynier – operator wózka wysokiego składowania

Frankfurt nad Menem

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Magazynier – operator wózka wysokiego składowania

Opis stanowiska

• obsługa wózka widłowego – wysokie składowanie;
• transport towarów na magazynie;
• rozładunek, załadunek, sprawdzanie zgodności towarów z dokumentami;

Wymagania

• doświadczenie na ww. stanowisku pracy – co najmniej 1 rok;
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego - wymóg konieczny;
• uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego – wysokie składowanie;
• wysoka motywacja do pracy;
• sumienność i rzetelność;

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
• stawkę godzinową + dietę
• pomoc w zakwaterowaniu;
• możliwość bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy;
• wsparcie w całym procesie rekrutacji (aż do momentu zatrudnienia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.