Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Web Developer

Gdynia

, Idego Group Sp. z o.o.

Web Developer
Gdynia

Opis stanowiska

Jeśli jesteś dobry i utalentowany, powinieneś złożyć ofertę.
Możesz zyskać:

pracę w zespole o zaawansowanej wiedzy
duże możliwości rozwoju własnych umiejętności, poznawania nowych narzędzi
okazje do posługiwania się najnowszymi technologiami
udział w międzynarodowych projektach i realizowanie zleceń dla znanych polskich marek
swobodę pracy.

Wymagania

Złóż aplikację. Upewnij się, że to Ciebie szukamy.
Będziesz potrzebował:

bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS, LESS, SASS
wiedzy z zakresu technologii internetowych (JavaScript, AngularJS, Ajax)
umiejętnego korzystania z systemów kontroli wersji GIT (Bitbucket/Github)
przyda Ci się znajomość języka programowania Python/Django.
Warto byś umiał...

myśleć analitycznie
kreatywnie rozwiązywać problemy
odpowiedzialnie podchodzić do powierzanych zadań.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
dogodną formę współpracy.

Projektujemy i realizujemy kompleksowo systemy internetowe dla biznesu. Uczestniczymy w projektach typu start-up. Tworzymy aplikacje internetowe, także mobilne iOS oraz software. Korzystamy tylko z najnowszych technologii. Naszym klientom oferujemy wsparcie IT, bieżącą obsługę zbudowanego rozwiązania.
Lubimy wyzwania, kreatywność. Cenimy sobie jakość i funkcjonalność. Wierzymy w moc dobrej komunikacji.